Ужасни парчиња облека што никој не би ги купил

By

Во продолжение погледнете неколку ужасни дизајни на облека и чевли, што сигурно не би ги купиле, а неретко овие парчиња се направени и за најпопуларните модни брендови, како Gucci или Balenciaga. Плус се продаваат по цена од неколку стотици, па и повеќе од илјада долари.

Balenciaga чанта од 2.145 долари која изгледа како торба за пазарење од ИКЕА

uzhasno-dizajnirani-parchinja-obleka-koi-ne-bi-gi-kupil-nikoj-foto-02.jpg

Премали џебови на фармерки

uzhasno-dizajnirani-parchinja-obleka-koi-ne-bi-gi-kupil-nikoj-foto-uzhasno-dizajnirani-parchinja-obleka-koi-ne-bi-gi-kupil-nikoj-foto-03.jpg

Чорапи со педикир

uzhasno-dizajnirani-parchinja-obleka-koi-ne-bi-gi-kupil-nikoj-foto-04.jpg

Идеја за женска долна облека!

uzhasno-dizajnirani-parchinja-obleka-koi-ne-bi-gi-kupil-nikoj-foto-05.jpg

Ако сакате да изгледате како стара, искината фудбалска топка, купете си ги овие панталони

uzhasno-dizajnirani-parchinja-obleka-koi-ne-bi-gi-kupil-nikoj-foto-06.jpg

Наводно, патикиве чинат 1.400 долари

uzhasno-dizajnirani-parchinja-obleka-koi-ne-bi-gi-kupil-nikoj-foto-07.jpg

Девојката си ја купи јакната само поради џебовите..

uzhasno-dizajnirani-parchinja-obleka-koi-ne-bi-gi-kupil-nikoj-foto-08.jpg

Валкани фармерки од брендот Nordstrom  за 425 долари

uzhasno-dizajnirani-parchinja-obleka-koi-ne-bi-gi-kupil-nikoj-foto-09.jpg

Кога „направи сам“ проектот не оди по план

uzhasno-dizajnirani-parchinja-obleka-koi-ne-bi-gi-kupil-nikoj-foto-10.jpg

Одлично поставен принт

uzhasno-dizajnirani-parchinja-obleka-koi-ne-bi-gi-kupil-nikoj-foto-11.jpg

 

Чорапи за правоаголни стапала

uzhasno-dizajnirani-parchinja-obleka-koi-ne-bi-gi-kupil-nikoj-foto-13.jpg

Gucci фармерки со лажни дамки од трева

uzhasno-dizajnirani-parchinja-obleka-koi-ne-bi-gi-kupil-nikoj-foto-14.jpg

„Девојката беше во продавница за облека на старо и налета на ова чудо“

uzhasno-dizajnirani-parchinja-obleka-koi-ne-bi-gi-kupil-nikoj-foto-15.jpg

Ќе ви се допадне

WCOStream Watch anime online in high quality with english Subbed & Dubbed. Watch Slam Dunk: Shouhoku Saidai no Kiki! Moero Sakuragi Hanamichi Episode Full

4Anime Watch english anime Online in HD for FREE. Watch Doki Doki! Mini Mini! Kakushi Dungeon Gekijou Episode 12

ANIMEFLIX Watch english anime Online in HD for FREE. Mobile Suit Gundam Battlefield Record: Avant-Title Episode Full

KissAnime Myspace: https://myspace.com/animemx0