Викторија Бекам промовира сопствена колекција шминки

By

Во соработка со светски познатиот бренд „Есте Лодер“, Викторија Бекам ја промовира својата нова колекција шминки. Промотивниот настан, на кој присуствуваа родителите на Викторија и нејзината свекрва, се случи во трговскиот центар „Селфриџис“. Таа се сретна со жени што ги употребуваат нејзините шминки и им подели неколку совети.

dobivaj vesti na viber

Дизајнерката на промотивниот настан беше облечена во креација од сопствената колекција за следната пролет.

Ќе ви се допадне