Женствена и романтична комбинација за сабота

By

Денешниот ден го посветуваме на женствениот и романтичен изглед.

Избравме нежен, романтичен фустан со ситен цветен принт и тенка црна лента што се врзува околу половината во форма на панделка.

Модните додатоци што супер се вклопуваат во овој стајлинг се: сандали во шеќерно-розова боја, чанта со кружна рачка и масивни црни очила за сонце.

Уживајте во викендот!

 

Ќе ви се допадне

KissAnime kissanime demon slayer: Watch The Promised Neverland Episode 12

WCOStream ben 10 alien force wcostream: Watch Naruto (Dub) Episode 36 (https://wcostream.cc/m/0d8/ep-36)