(Фото) Елена Велевска русокоса и без силикони пред 15 години

By

Фолк-пејачката Елена Велевска отсекогаш го привлекувала вниманието на јавноста и со пеењето и со изгледот. Со руса коса и без силикони, Елена е секси и заводлива исто како и сега, коментираат фановите и на социјалните мрежи и споделуваат нејзина слика каква била пред 15 години.

Елена е позната по тоа дека често сака да експериментира со изгледот. Таа неодамна во интервју за „Репортер“ раскажа како се грижи за себе за секогаш да биде во топ-форма, а ни откри и дека набргу планира да промовира нова песна. Во интервјуто Велевска зборуваше и за ривалството на фолк-сцената, а ни откри и дека првиот хонорар ѝ бил 400 денари.

Елена Велевска: Почнав со хонорар од 400 денари, затоа ги ценам парите

Ќе ви се допадне