(Фото) Со голи гради Антониа Гиговска се пофали каква ноќ минала во Радовиш

By

Поп-пејачката Антониа Гиговска пееше во Радовиш, каде што вели поминала супер и е среќна оти публиката ѝ ги знаела нејзините песни. Таа објави видеа од амосферата таму, кои како да се изгубија меѓу другите фотографии.

dobivaj vesti na viber

„Каква ноќ зад мене. Радовиш, ми ја наполнивте душата, не сте свесни колку сум среќна што ги пеете моите песни. Ве сакам многу себично, искрено и неизмерно. Не можам да ви опишам како се осеќав вчера“, напиша таа.

Коментари имаше и на социјалните мрежи, каде што велат дека Антониа можала барем со повеќе фотографии од атмосферата од Радовиш, а не од себе, да каже колку добро било вечерта на настапот.

Ќе ви се допадне