Снеже Велков по мерак на Јанко Илковски

By

Поранешната водителка Снеже Велков, објави фотографија на која се пофали со доброто тело, но и апелираше  до девојките да почнаат да вежбаат.

dobivaj vesti na viber

Водителката доби пофални коментари, а особено привлече внимание коментарот на водителот Јанко Илковски.

Ќе ви се допадне