Актерот Сашко Коцев стана татко

By

Познатиот актер Сашко Коцев и неговата сопруга Смиљана денеска за прв пат станаа родители. Нивната долгогодишна љубов беше крунисана денеска откако, неговата сопруга се породи во една од скопските клиники.

Актерот ја побара Смиљана за жена пред неколку години на Златна Бубамара на популарноста, кога пред телевизиските камери направи вистинска мала претстава.

Таа рече ДА, а сега нивното семејство е збогатено за уште еден член.

Ќе ви се допадне

Redo of Healer (https://funimationfree.com/m/dvBw) Episode 2 at website https://funimationfree.com. See more heroes rising funimation

Fog Hill of Five Elements Episode 3 at website https://animeplanet.cc. See more romance manga anime planet