Дадар осамен на гондола

Познатиот македонски мејкап-артист Александар Дадар е во Венеција, Италија. Освен што е таму работно, со брачната двојка Слаткар и Сања, кои снимаа спот, Дадар најде време и да ужива.

dobivaj vesti na viber

На својот фејсбук-профил тој објави кратко видео од гондолите во Венеција. Дадар ужива сам во градот на романтиката, пишуваат на социјалните мрежи.

Scroll to Top