Дарко Спејко во врска со модната блогерка Љупка Митрова

By

Победникот на реалното шоу „Големиот брат“, Дарко Спејко, во последно време најголемиот дел од времето го поминува во друштво на струмичанката Љупка Митрова, наша модна блогерка.

И Љупка објави фотографија од романтична вечера со Дарко, со што дополнително ги подгреа озборувањата дека се во врска. На нејзиниот Инстаграм профил освен модните фотографии, најчесто поставува фотографии од своите две деца, а од неодамна се избришани фотографиите со сопругот.

Ќе ви се допадне

AnimeDao animedao website reddit: Watch Umibe no Étranger Episode Full (https://animedao.nl/m/0k26/ep-1)

AniWatch aniwatch me: That Time I Got Reincarnated as a Slime (Dub) (https://aniwatch.pro/m/QW7N) Episode 24