ДЕКОЛТЕ ДО ПАПОК: Елена Велевска ги истакна градите и отиде на плажа

Една од нашите најпопуларни фолк пејачки, Елена Велевска редовно има настапи во Македонија и надвор од неа, но фановите секогаш успева да ги остави „со отворена уста“ откако ќе постира нова фотографија на социјалните мрежи.

На најновата фотографија, Велевска облече едноделен црн костим за капење со деколте до папокот и ги праша фановите „Кој е за плажа?“.

Scroll to Top