(ФОТО) Александра Накова во бикини со бујни облини и тело ремек дело

By

Откако во медиумите осамна информацијата дека манекенката Александра Накова по две години брак се разведе, таа одново е активна и во јавноста и на социјалните мрежи, па природно е нејзиното повторно појавување да добие поголем публицитет.

Покрај  грижата за својата ќеркичка, Накова не престанува да се грижи за себе и својот изглед, но и својот убав живот. Некогашниот македонски топ модел  повторно ги практикува ноќни излегувања и забави, а не го запоставила  ниту љубовниот живот.

На нејзините профили на социјалните мрежи постојано осамнуваат фотографии со нејзини секси изданија, па Накова со право ја нарекуваат македонската секс бомба.

Летото е згодна прилика покрај сето останато, да се покаже и своето тело.  На селфи пред огледало, качена на скутер, на колена во плиткото на плажа…

Накова има тело за светките модни магазини… Како и бујни облини, кои ја парават привлечна, пожелна и секси… мама!

 

 

Ќе ви се допадне

AnimeFreak: Self Portrait anime episode Full online free at https://animefreak.ws animefreaks official website

Website https://animeheaven.pro: Watch Saiyuuki Gaiden animeheaven Episode 3 animeheavens

https://animekisa.in watch anime dub

AnimeFLV: Suite Precure♪ anime episode 48 online free at https://animeflv.uk anime websites

Penzu: https://penzu.com/p/06a62e38

Fliphtml5: https://fliphtml5.com/homepage/hrune