(ФОТО) Лила се пофали, вапсала јајца

Познатата водителка Лила Филиповска се пофали, дека и таа вапсала јајца. Лила  сподели фотографија на својот Инстаграм профил, а нејзините обожаватели ја пофалија дека не само што била вредна и ги запазила обичаите, туку дека има вкус, оти вапсала со седефатси бои, кои изминативе години се вистински хит.

dobivaj vesti na viber

Scroll to Top