(Фото) Мелита претера со градите, ќе ѝ ги скинат и „купаќите“

By

Поранешната водителка Мелита Ракичевиќ пак направи гужва на Интаграм откако објави слика во костим за капење. И покрај многуте комплименти кои таа речиси секогаш ги добива кога ќе објави фотографија, им  и такви на кои не им се бендисала, па велат : „Мелита претера,па ќе ги скинеш и купаќите “

 

Ќе ви се допадне