ФОТО: Наташа Малинкова во теретана со полугол задник

By

Пејачката Наташа Малинкова се уште напорно вежба за да изгледа одлично на плажа.

dobivaj vesti na viber

Малинкова објави фотографија од теретана каде што ги покажа стомачните мускули, но „случајно“ и полуголиот задник по кој полудеа нејзините фанови.

Напорното вежбање на Наташа веќе има резултати.

Ќе ви се допадне