(ФОТО) Силикoните на Накова завршија во тоалет

By

Македонската старлета и учесничка во реалното шоуто „Преживување“, Александра Накова, постојано изненадува на социјалните мрежи. Особено што споделува фотографии на кои задолжително ѝ се гледаат силиконските гради.

Интересно е тоа што повеќето фотографии се направени во тоалет и речиси сите се селфи во огледало. Александра Накова, која работеше и како модел, пред извесно време се разведе од својот сопруг, со кого беше кратко време во брак, и од тогаш постојано е активна на социјалните мрежи.

Ќе ви се допадне

Brothers Conflict (https://animedao.nl/m/P9Z) Episode 12

WCOStream - Watch anime online, English dub anime

AniWatch: Negima!? Magister Negi Magi anime episode 26 online free at https://aniwatch.pro watch anime

Watch Blade of the Immortal Episode 13

Mydramalist: https://mydramalist.com/profile/animeflixnl

Catchthemes: https://catchthemes.com/support-forum/users/animeflixnl/