(ФОТО) Столе ќе пее на „Бубамара“

By

Во пресрет на манифестацијата „Златна бубамара на популарноста“, првиот човек на ова шоу објави фотографија со капитенот на Вардар, Столе Стоилов.

Под фотографијата Ранко напиша: „Капитенот на шампионите е подготвен да пееме заедно за подобар живот“.

Ќе пее ли навистина ракометарот на македонската репрезентација, прашуваат следбениците на социјалните мрежи.

„Златна бубамара на популарноста“ ќе се одржи под слоганот „За подобар живот“ утре во 20 часот во „Борис Трајковски“. Од таму велат: „Сè е спремно“.  (А.Г)

Ќе ви се допадне

Watch Kemono Jihen Episode 1 (https://gogoanime.be/m/3ova/ep-1) at GoGoAnime i want to eat your pancreas gogoanime

Watch Kemono Jihen Episode 1 at website https://animefreak.ws one piece animefreak