Лоба во бапски „купаќи“ на Санторини

By

Поп-пејачкта Викторија Лоба е на одмор во Грција. Таа деновиве постојано споделува фотографии и видеа од одморот во Санторини. Лоба се пофали со сè, од тоа каде шета, каде се сунча, каде лежи…..Фановите постојано ѝ даваат комплименти, но и замерија за едноделниот костум за капење. На социјалните мрежи велат дека Лоба носи бапски костум кој не одговара на стилот на поп-пејачката.

Ќе ви се допадне