Мајка ми е фрик што сака да ме контролира, морав да избегам од неа: Ќерката на Мадона за животот со поп-кралицата

By

Лурдес Леон, ќерката на поп-кралицата Мадона, во интервју за „Интервју магазин“ првпат откри детали за односот со нејзината славна мајка и ја нарече контрол-фрик.

Интервјуто на најстарата ќерка на Мадона го правеше со актерката Деби Мазар, која е долгогодишната блиска пријателка на пејачката, а ја знае Лурдес од дете. Тие разговараа за тоа како Мадона ги воспитувала децата, па Лурдес откри дека не ѝ било лесно да расте со својата славна мајка.

„Мајка ми е контрол-фрик како родител и ме контролира целиот мој живот. Требаше да станам целосно независна од неа уште штом завршив средно училиште, а не да чекам. Морав да избегам од неа“, вели во интервјуто.

Лурдес (25) која работи како манекенка, вели дека стекнала чувство на независност дури откако почнала сама да плаќа за факултет и за стан и се отселила од семејниот дом.

„Мајка ми беше многу упорна да ме натера да размислувам за она по што сакам да бидам позната, а тоа да не е мојот изглед. Ни јас не сакам луѓето да ме паметат како модел, тоа не е реално. Но, финансиски, манекенството е паметна одлука за сега. Уживам во кампањите што ги правам, така што не сум само модел, туку го живеам животот како што јас сакам“, рекла Лурдес.

Ќе ви се допадне

KissAnime Watch anime online, English anime online HD

Website https://twistmoe.net: Watch Ajin: Demi-Human Movie 2: Confront twistmoe Episode Preview dubbed anime

A3! Season Autumn & Winter Episode 12

Aniwatch - Free Anime Streaming Online - Aniwatch Official

Website https://animefreak.ws: Watch Isekai Cheat Magician: Magicians and the Starry Night Festival animefreak Episode Full my hero academia animefreak