Се породи фолк-пејачката Сани

By

Фолк-пејачката Сани Гроздановска се породи ноќеска. Таа роди девојче кое ќе се вика Ева. Веста за породувањето на социјалните мрежи ја сподели сопругот на Сани, Мартин.

dobivaj vesti na viber

Сани и Мартин се венчаа на крајот на септември по неколкугодишна врска.

Ќе ви се допадне

đổi mật khẩu go88

nhà cái sunwin ở đâu kéo tài xỉu sunwin game sunwin bị sập