(Видео) Мама е среќна и кога скија со две кациги во рака: Ребека со трите деца во Маврово

By

Пејачката Ребека Јанковска-Ристевски го искористи убавото и сончево време и замина во Маврово. Со неа си и нејзините три деца кои уживаа на скијање. Ребека се пофали дека и таа знае да скија и тоа со две кациги на раката.

dobivaj vesti na viber

„Кога мама е среќна иако со две кациги на рака скија цел ден. Топло и сончево Маврово“, рече Ребека.

Пејачката е во брак со Мики Јанковски со кој ги има Маркијан и близнаците Доротеј и Макариј.

Ќе ви се допадне

https://44anime.net/. 4Anime Watch high quality 1080p online anime with English subtitles. You can watch free anime movies and movies online at 4Anime. Just sit back and relax!

The Rising of the Shield Hero (Dub)

4Anime My Hero Academia Season 3

anime stream 4Anime 6 LOVERS

4 anime biz Naruto

watch anime free 4Anime Attack on Titan Season 2

tải go88