(Видео) Марјана како Клаудија Шифер

By

Марјана Стaнојковска на својот Инстаграм профил објави фотографија на која изгледа како Клаудија Шифер.

Со шешир на главата и освежителен пијалок, лото девојката доби голем број на пофални комплименти од своите обожаватели.

Ќе ви се допадне