(ВИДЕО) РЕТКО МОЖЕТЕ ДА ЈА ВИДИТЕ ВО ОВА ИЗДАНИЕ – Тијана се соблече во бикини

By
Пејачката има сјајно тело, а фотките од базенот кој ги објави на Инстаграм ги воодушевија обожавателите.Тијана Дапчевиќ, која оваа година наполни 41 година, може да се пофали дека има фантастична линија. Пејачката на Инстаграм објави три фотки, на кои позираше покрај базенот, во бикини, а обожавателите и порачаа дека има перфектна фигура.

На првата фотка Тијана е на лежалка, а на другата во друштво на популарниот водител Бошко Јаковљевиќ, додека на третата е во базен.

Нејзините фотки во бикини кои ретко можеме да ги видиме, погледнете ги подоле, и тоа така што ќе листата со клик на стрелката на десната страна.

Погледнете го и интервјуот на следниот линк кое Тијана го даде за српски Телеграф:

Ќе ви се допадне

AnimeFreak animefreak my hero academia: Watch Mushoku Tensei: Jobless Reincarnation Episode 9

KissAnime kissanime list: Watch Kimetsu no Yaiba: Yuukaku-hen Episode Preview