(ВИДЕО) РЕТКО МОЖЕТЕ ДА ЈА ВИДИТЕ ВО ОВА ИЗДАНИЕ – Тијана се соблече во бикини

Пејачката има сјајно тело, а фотките од базенот кој ги објави на Инстаграм ги воодушевија обожавателите.Тијана Дапчевиќ, која оваа година наполни 41 година, може да се пофали дека има фантастична линија. Пејачката на Инстаграм објави три фотки, на кои позираше покрај базенот, во бикини, а обожавателите и порачаа дека има перфектна фигура.

dobivaj vesti na viber

На првата фотка Тијана е на лежалка, а на другата во друштво на популарниот водител Бошко Јаковљевиќ, додека на третата е во базен.

Нејзините фотки во бикини кои ретко можеме да ги видиме, погледнете ги подоле, и тоа така што ќе листата со клик на стрелката на десната страна.

Погледнете го и интервјуот на следниот линк кое Тијана го даде за српски Телеграф:

Scroll to Top