(Видео) Со бурекот во уста и лак на ноктите Миа Костова испрати порака до администрацијата

By

Инфлуенсерката Миа Костова сними уште едно видео во кое заедно со Тијана Скујиќ на хумористичен начин ја прикажа состојбата и начинот на кој функционира нашата администрација.

Таа во видеото глуми административец на шалтер кој треба да ѝ заврши работа на Тијана, која, пак, мора да брка врски за да заврши обична работа. Но, наместо професионализам од Миа, таа се лакира, јаде бурек и си зборува на телефон.

За потсетување, двете претходно снимија видео во кое ги прикажаа слабостите на нашиот здравствен систем.

(Видео) Цигарaта во уста, карминот на најјако: Миа Костова како главна сестра испрати порака до здравствениот систем

Ќе ви се допадне

https://gogoanime1.be/. GogoAnime.be - The best website to watch anime for free thousands of anime episodes. Watch anime online in English at GoGoAnime. Subbed, Dubbed, No ADs.

gogoanime pro JUJUTSU KAISEN

dubbed anime Black Clover

anime stream DON'T TOY WITH ME, MISS NAGATORO

Kiss x Sis (TV) Episode 7

GoGoAnime My Hero Academia Season 2 Episode 20