Викторија Лоба како црна мачка

By

Поп-пејачката Викторија Лоба објави фотографија на „Инстаграм“, на која е облечена во црн фустан што личи на капут. Под него Лоба изгледа како да носи корсет, а чизмите, кои ѝ се над колената, само го потврдија нејзиниот елегантен стил.

На фотографијата може да се забележи пријатниот амбиент околу неа, надополнет со цвеќиња и украси.

Лоба доби одлични коментари за стилот, дека изгледа одлично, дека е бомба и дека личи на црна мачка.

Ќе ви се допадне

Watch Knight Hunters Eternity (Dub) Episode 13

Nobunaga the Fool (Dub) Episode 24

Tenchi Muyou! Ryououki 3rd Season: Tenchi Seirou naredo Namitakashi? (Dub) (https://4anime.biz/m/L66a) Episode Full

AnimeBee Watch anime online in high quality with english Subbed & Dubbed

Mootools: https://mootools.net/forge/profile/gogoanimebe

Webwiki: https://www.webwiki.com/kissanime.mx