Водителката на „Брза кујна“ негира дека е бремена

By

Александра Илиевска, водителката на телевизиското шоу „Брза кујна“, негира дека е бремена. Во најновата емисија од шоуто што се емитува секој ден таа беше облечена во широко цветно бохо фустанче, па шефот Марк ја праша дали е бремена.

Популарната водителка веднаш негираше дека е бремена, туку искакна дека таков впечаток се добива само поради моделот на фустанчето што го носи.

Александра е во брак од 2016 година. Нејзиниот сопруг се вика Александар.

Ќе ви се допадне

Watch Chiryokumaru Episode Full

KissAnime - Watch Anime Online Free English Sub & Dub | Kiss Anime

AnimeDao: Urusei Yatsura anime episode 195 online free at https://animedao.nl dubbed anime

4Anime Watch anime online in high quality with english Subbed & Dubbed

Mastodon: https://mastodon.social/@animefreakws

Librarything: https://www.librarything.com/profile/gogoanimelol