Водителката на „Брза кујна“ негира дека е бремена

Александра Илиевска, водителката на телевизиското шоу „Брза кујна“, негира дека е бремена. Во најновата емисија од шоуто што се емитува секој ден таа беше облечена во широко цветно бохо фустанче, па шефот Марк ја праша дали е бремена.

Популарната водителка веднаш негираше дека е бремена, туку искакна дека таков впечаток се добива само поради моделот на фустанчето што го носи.

Александра е во брак од 2016 година. Нејзиниот сопруг се вика Александар.