Дамијано Давид со гол пенис ја најави новата песна на „Манескин“

Италијанскот пејач Дамијано Давид од групата „Манескин“ објави фотографија на која позира гол и со лижавче во вид на срце си го крие пенисот.

Со оваа фотографија Дамијано ја најави новата песна „Хани“, со кој ја најавија и турнејата.

Победниците на „Песна на Евровизија“ 2021 година, рок бендот „Манескин“, не престануваат да ја шокираат јавноста со разголените фотографии на нивните Инстаграм профили. Се чини дека никој во историјата на Евровизија не ја искористил својата победа како Италијанците, но не само за музиката.

Scroll to Top