(Фото) Алек Болдвин лут, ќерка му позира гола на балкон

By

Ќерката на глумците Алек Болдвин и Ким Бесинџер, Ајрлејнд, објави провокативна слика на „Инстаграм“ на која позира во танга на балкон од хотел во Њујорк. Таа на сликата напиша дека задникот не ѝ е толку бел како што делува од сонцето.

Иако нејзините следбеници биле воодушевени, сликата не им се допаднала на нејзиниот татко Алек, ниту на нејзиниот чичко, глумецот Вилијам Болдвин.

„Извини. Што?“, искоментирал нејзиниот татко. Вилијам Болдвин, пак, ѝ дал до знаење дека не му се допаѓа нејзината објава. „Тешко дека оваа фотографија ќе ја лајкува чичко Били“, напишал тој ѝ додал хаштаг „непријатно“.

Ајрланд, која работи како модел и претходно објавуваше провокативни фотографии. Пред неколку месеци таа се сликаше гола на мотор.

Алек Болдвин ја искара ќерка си оти го покажува газот на мотор

Ќе ви се допадне

AnimeTV hunter x hunter anime tv: SK8 the Infinity (https://animetv.cc/m/wnJ4) Episode 12

4Anime 4anime english: Watch Bleach (Dub) Episode 321 (https://4anime.biz/m/7DmE/ep-321)