ЌЕ СЕ НАСМЕЕТЕ ДО СОЛЗИ: Сите гледачи на Канал 5 денеска готвеле полнети пиперки

By

При неделното гласање во вип сезоната на емисијата „Избор на најдобрите рецепти“ на ТВ Канал 5 телефоните се отворени, а секој од гледачите може да ги прокоментира познатите и нивните кулинарски вештини, но оваа емисија водителката Јелена Спенџарска долго ќе ја памти.

Најголемиот дел од гледачите кои се јавија за да го дадат својот глас за еден од рецептите на познатите и открија дека токму денеска за својот ручек со семејството зготвиле полнети пиперки.

На крајот од емисијата, водителката се пошегува велејќи дека отсега ќе става минуси доколку некој не зготвил полнети пиперки за ручек.

Ќе ви се допадне

AnimeDao - Watch English Subbed Anime Online | AnimeDao Official. AnimeDao provides you a free anime streaming platform with little to no Ads for better viewing experience.

So I'm a Spider, So What?

watch animes Josee, the Tiger and the Fish

AnimeDao JoJo's Bizarre Adventure: Diamond is Unbreakable Episode 31

AnimeDao Black Clover (Dub) Episode 163

AnimeDao Tokyo Ghoul