Најинтересните твитови по натпреварот Македонија – Црна Гора

By

По мечот за инфаркт меѓу Македонија и Црна Гора, со интересни пораки се огласија твитерџиите. Ова се некои од најинтересните твитови со хаштагот #макракомет.

Ќе ви се допадне