(Видео) Дилета Леота се лизна и падна среде емисија

Италијанската водителка Дилета Леота, која важи за најзгодната спортска водителка во Италија, падна во емисија во живо. Среде емисијата, продуцентите ја полеаја со сина леплива течност, а таа изненадено стана од столчето, се лизна и падна. Потоа се бркаше околу столчињата со еден од водителите. Видеото на кое Леота паѓа е хит на Твитер.

dobivaj vesti na viber

Scroll to Top