Ева Лонгорија во совршена креација на Канскиот филмски фестивал

Ева Лонгорија пристигна на Канскиот филмски фестивал, а се чини дека сите модни ентузијасти премолчено се согласија дека имаме победник.

Лонгорија присуствуваше на премиерата на Kinds Of Kindness, со Ема Стоун и Џо Алвин, во блескав фустан со отворен грб на Elie Saab и со длабоко деколте.

Масивниот дијамантски ѓердан со розови скапоцени камења, соодветни обетки и прстени го комплетираа раскошниот изглед, кој вклучуваше чевли од Сантони, а нејзината коса беше стилизирана во долги, лабави бранови.

Scroll to Top