Мокасинки и фармерки шик комбинација за оваа пролет

By

Преодната сезона пролет – лето е идеална за фармерките да се искомбинираат со мокасинки, со можност за додавање на елегантна вибрација во секоја облека.

dobivaj vesti na viber

Мокасинките се обувки кои најчесто се среќаваат кај жените кои може да се пофалат со стил. За враќањето на моментално омилените чевли за секој ден, и се препишува на модната куќа Гучи, чиј модел е омилен долги години и се чини дека никогаш нема да излезе од мода.

Имаат едноставност при нивното комбинирање со облеката. Мокасинките може да се кобинираат и со фустан, скуња, но и со фармерки. 

Ќе ви се допадне

đăng nhập go88.info Go88 – Trang trò chơi Tài Lộc ăn tiền ảo lãnh tiền thật Link vào Go88 Cách tải tài xỉu Go88 Game tỷ lệ thắng cao

sunwin apkpure sunwin trên ios đánh bài đổi thưởng sunwin