Во проѕирен фустан без грандик Бијонсе собра четири милиони лајкови

Пејачката Бијонсе (41) ги изненади своите обожаватели со провокативна фотографија која ја објави на својот Инстаграм профил. Таа позираше во проѕирен фустан со светки и  златен корсет, а целиот изглед го заокружи со модерни златни очила.

Она што најмногу ги изненади фановите е фактот што Бијонсе не носеше градник под фустанот. Таа ги покри само брадавиците со ленти. За овие објави Бијонсе добра повеќе од 4 милиони лајкови.

Пејачката оваа комбинација ја одбрала за приватната забава која ја приреди со својот сопруг, раперот и продуцент Џеј Зи по Оскарите.

Да потсетиме, на овогодинешното доделување на Греми наградите, пејачката освои награди во дури четири категории за нејзиниот нов албум Renaissance.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Beyoncé (@beyonce)