100

(Видео) Објавена листата на 100 најубави жени на светот

„Индепендент критикс“ веќе 28 години со ред ја објавува листата на најубавите жени на светот, што е и своевиден стандард за убавина. Тимот што стои …

(Видео) Објавена листата на 100 најубави жени на светот Прочитај повеќе »

(ФОТО) Кристина на Инстаграм ја подигна температурата за 100 степени

Оформеното, изгореното тело, со крупни очи и бујните усни – се главните адути на преубавите девојки.Сите знаеме дека Србинките се најубави жени на светот, па …

(ФОТО) Кристина на Инстаграм ја подигна температурата за 100 степени Прочитај повеќе »

Scroll to Top