2Бона

(Видео) „Бејби“ новата песна на 2Бона снимена со бугарски рапер

2Бона ја објавија нивната нова песна „Бејби“. Музиката и текстот се на Марио и Антонио. Песната има и спот, работен во режија на Стреско. „Бејби“ …

(Видео) „Бејби“ новата песна на 2Бона снимена со бугарски рапер Прочитај повеќе »

(Видео) Со пиштоли во казино Антонија и „2 бона“ станаа популарни во Русија

Антонија Гиговска и „2 бона“ снимија заедничка песна „Хиена“. Видеото за неколку дена собори рекорди и има повеќе од 330.000 прегледи. Убави коментари стигнаа и …

(Видео) Со пиштоли во казино Антонија и „2 бона“ станаа популарни во Русија Прочитај повеќе »

Scroll to Top