50 Сент

(Видео) 50 Сент на настап во Лос Анџелес фрли микрофон во публика и повреди жена

Раперот 50 Сент на настап во Лос Анџелес го фрли микрофонот во публиката, а снимките од концертот почнаа да кружат на социјалните мрежи. Познатиот рапер …

(Видео) 50 Сент на настап во Лос Анџелес фрли микрофон во публика и повреди жена Прочитај повеќе »

50 Сент рече дека одењето на забар му било полошо од пукање во лице

Американскиот рапер 50 Сент во шоуто на Хауард Стерн рече дека одењето на забар било полошо за него отколку куршум во лице. Раперот во 2000 …

50 Сент рече дека одењето на забар му било полошо од пукање во лице Прочитај повеќе »

50 Сент тужи докторка од Мајами, која тврдела дека си го зголемил пенисот

Раперот 50 Сент ја тужи докторката од клиниката за плстична хирургија во Мајами, која наводно му сугерирала дека тој е нивен клиент за операција за …

50 Сент тужи докторка од Мајами, која тврдела дека си го зголемил пенисот Прочитај повеќе »

Scroll to Top