8 март

(Видео) Разведен сум, па купив каранфил за мајка ми: скопјани не го изгубиле духот за 8 Март

Во Скопје, две години од пандемијата, денес беше малку поживо на улиците. Се чуствуваше оној осмомартовски шмек, иако далеку зад нас се деновите кога на …

(Видео) Разведен сум, па купив каранфил за мајка ми: скопјани не го изгубиле духот за 8 Март Прочитај повеќе »

Што да им подарите на жените според хороскопот

Овен Жената Овен ја сака спонтаноста во подарувањето. Активни се по природа, па затоа ги ценат спортските производи, облеката што може да се комбинира со …

Што да им подарите на жените според хороскопот Прочитај повеќе »

Scroll to Top