Аделина

(Фото) Синот на Аделина има инстаграм профил со 10 илјади фанови

Пејачката Аделина Тахири пред три месеци се породи, со синот Јон, кому му отвори Инстаграм профил. Фотографии од неа и Јон, особено што се  пофали и …

(Фото) Синот на Аделина има инстаграм профил со 10 илјади фанови Прочитај повеќе »

(ФОТО) Аделина Тахири секси трудница во кожени пантолони

Пејачката Аделина Тахири неодамна се пофали дека е бремена и дека за неколку месеци ќе стане мајка. Таа и нејзиниот сопруг, познат адвокат од Скопје …

(ФОТО) Аделина Тахири секси трудница во кожени пантолони Прочитај повеќе »

Scroll to Top