адријан гаџа

Адријан Гаџа со мајка си Сузана: роденденска журка за најважната жена во животот

Пејачот Адријан Гаџа со брат му, познатиот професор по виолина, Дритон ѝ го прославија роденденот на мајка им Сузана. Пејачот објави фотографи од роденденската забава …

Адријан Гаџа со мајка си Сузана: роденденска журка за најважната жена во животот Прочитај повеќе »

(Фото) Адријан Гаџа и купи џип од 20 илјади евра на мајака си: заслужуваш многу повеќе од ова

Поп пејачот Адријан Гаџа и неговиот брат Дритон Гаџа на нивната мајка и подарија џип. Адријан објави фотографија на социјалните мрежи и откри дека тој …

(Фото) Адријан Гаџа и купи џип од 20 илјади евра на мајака си: заслужуваш многу повеќе од ова Прочитај повеќе »

Scroll to Top