африка

Сандра Африка одговори на приказните за тајната врска со фудбалерот – Жестоко го спушти

Хаос настана поради нивната заедничка фотографија, а пејачката сега објасни за што всушнсот се работи. Веста која се појави во медиумите, дека Сандра Африка наводно …

Сандра Африка одговори на приказните за тајната врска со фудбалерот – Жестоко го спушти Прочитај повеќе »

Дунавка се одмора во Охрид, па заминува за Африка

Манекенката и бизнисменка Дунавка Трифуновска, која на „Мис гранд интернешнл“ во Азија ја преставуваше нашата земја, деновиве се одмора во Охрид. Таа вели дека тука …

Дунавка се одмора во Охрид, па заминува за Африка Прочитај повеќе »

(ФОТО) Сандра Африка го истури совршениот задник, а машките зинаа

Сандра Африка повторно ја рапламна фантазијата на припадниците на посилниот пол. Сандра Африка важи за една од најатрактивните девојки на естрадата. Таа на Инстаграм го …

(ФОТО) Сандра Африка го истури совршениот задник, а машките зинаа Прочитај повеќе »

(ФОТО) Сандра Африка НИКОГАШ ја немате видено ваква на плажа!

Пејачката со колешката Љупка Стевиќ позираше на море во целосно природно издание. Иако секогаш воглавно ја гледате средена и нашминкана, како на малите екрани, така …

(ФОТО) Сандра Африка НИКОГАШ ја немате видено ваква на плажа! Прочитај повеќе »