ајфон

„Ајфон“ од 130.000 евра, на себе има златен „ролекс“ и дијаманти

На светот постојат милион обожаватели на „Ајфон“, кои редовно ги следат трендовите и сакаат да ги купат моделите и покрај високите цени. Сепак само тројца …

„Ајфон“ од 130.000 евра, на себе има златен „ролекс“ и дијаманти Прочитај повеќе »

На тинејџер му е забрането да лета откако објавил фотографија од пад на авион

На 18-годишен тинејџер му е забрането да патува со авион во наредните пет години, откако минатата среда за време на летот од Ротердам до Задар, …

На тинејџер му е забрането да лета откако објавил фотографија од пад на авион Прочитај повеќе »

Џеф Безос ја верил Лорен Санчез, тврди нејзиниот брат

Шефот на „Амазон“ Џеф Безос ја верил неговата девојка Лорен Санчез, тврди нејзиниот брат Мајкл во тужбата поради клевета која ја поднел во судот во …

Џеф Безос ја верил Лорен Санчез, тврди нејзиниот брат Прочитај повеќе »

(Видео) Русин и подигнал на ќерка му надгробна плоча во форма на „Ајфон“

Русинот Раис Шамијевој и подигнал споменик на својата ќерка Рити, која погинала во сообраќајка, во форма на „Ајфон“. Рита настрадала во сообраќајна несреќа во 2016 година. …

(Видео) Русин и подигнал на ќерка му надгробна плоча во форма на „Ајфон“ Прочитај повеќе »

Порака со специфичен карактер може да ви го блокира „ајфонот“

Новата бубачка може да ги погоди вашите ејпл-смартофон и компјутер, а сè што е потребно е да добиете порака со еден специфичен карактер. Проблемот е …

Порака со специфичен карактер може да ви го блокира „ајфонот“ Прочитај повеќе »

Scroll to Top