Алија Шокат

Бред Пит ја запознал девојка му со родителите

Глумецот Бред Пит ја запознал својата девојка Алија Шокат со родителите, пишуваат американските таблоиди. Извор за магазинот Woman’s Day објаснува дека Пит многу ризикувал со тоа …

Бред Пит ја запознал девојка му со родителите Прочитај повеќе »

Scroll to Top