андријана

Влошена состојбата на Андријана, ќерката на Јулија, која боледува од рак, се бори за животот

Пејачката и водителка Јулија ги повика сите кои ја познаваат нејзината ќерка Андријана, да се молат за неа, бидејќи таа се бори за живот на …

Влошена состојбата на Андријана, ќерката на Јулија, која боледува од рак, се бори за животот Прочитај повеќе »

Големата љубов на Тоше Проески – Вака денеска изгледа Андријана Будимир

Андријана Будимир, долгогодишната девојка на Тоше Проески, по неговата смрт пред речиси десет години се повлече од јавноста, а за нивната врска, повеќе не сака …

Големата љубов на Тоше Проески – Вака денеска изгледа Андријана Будимир Прочитај повеќе »

Андријана Јаневска: Петрос Гитанос ја препеа на грчки мојата нова песна

Поп-пејачката Андријана Јаневска неодамна стана доцент на Факултетот за музичка уметност. Вели дека е пресреќна поради новото звање, но и дека работата со студентите ја …

Андријана Јаневска: Петрос Гитанос ја препеа на грчки мојата нова песна Прочитај повеќе »

Scroll to Top