Бејби

Весна Бејби со емотивен цитат од нејзината книга се потсети на Тоше

Актерката Весна Бејби не го заборави ниту овој 5-ти октомври, 2017-та, десет години подоцна, по трагичната несреќа која му се случи на нашата најголемата музичка …

Весна Бејби со емотивен цитат од нејзината книга се потсети на Тоше Прочитај повеќе »

Весна Бејби со потресна порака за педофилијата по веста за самоубиството на пејачот

Над 70 проценти од злоставуваните деца завршуваат со самубиство ,Честер е само една од многубројните жртви на педофил. Оваа потресна порака ја напиша актерката Весна …

Весна Бејби со потресна порака за педофилијата по веста за самоубиството на пејачот Прочитај повеќе »

(ВИДЕО) Весна Бејби му честиташе роденден на Игор Џамбазов – Шоуменот наполни 50-че и…

Обично, како што минуваат годините, родендените се понемасовно и понепомпезно се слават… Или воопшто и не се слават! Македонскиот шоумен, ТВ водител, музичар и актер, …

(ВИДЕО) Весна Бејби му честиташе роденден на Игор Џамбазов – Шоуменот наполни 50-че и… Прочитај повеќе »