бибер

Бифтек во сос од зелен бибер по рецепт на Дарко Глишиќ

Фудбалерот на „Вардар“ Дарко Глишиќ готви често. Најчесто готви јадења од месо или риба што се дополнети со многу зеленчук или со егзотични сосови што …

Бифтек во сос од зелен бибер по рецепт на Дарко Глишиќ Прочитај повеќе »

Чај од ѓумбир и црн пипер за детоксикација

Комбинацијата од ѓумбир и црн пипер ги прочистува дишните патишта и помага за детоксикација на целиот организам. Резултатите од овој пијалак ќе ги почувствувате за …

Чај од ѓумбир и црн пипер за детоксикација Прочитај повеќе »

Солта, црниот пипер и лимонот можат да ги решат овие девет проблеми подобро од кој било лек

Црниот пипер, солта и лимонот можат да се користат како лек. Всушност, многу луѓе ги користат овие состојки во лечење на секојдневните тегоби. Другиот начин …

Солта, црниот пипер и лимонот можат да ги решат овие девет проблеми подобро од кој било лек Прочитај повеќе »

Холивудски продуценти тврдат дека Кевин Спејси го дрогирал и силувал Џастин Бибер

Кевин Спејси е добро познат сексуален предатор во Холивуд кој се фали дека го дрогирал и силувал Џастин Бибер кога бил малолетен. Ова го велaт …

Холивудски продуценти тврдат дека Кевин Спејси го дрогирал и силувал Џастин Бибер Прочитај повеќе »

Џастин Бибер го унакази своето тело, а обожавателките тагуваат

Канадскиот поп-пејач Џастин Бибер, успеа целосно да ги шокира своите фанови на Инстаграм со само една објава. Имено, тој објавил фотографија од своите тетоважи. Станува …

Џастин Бибер го унакази своето тело, а обожавателките тагуваат Прочитај повеќе »

Џастин Бибер: Педофилите го водат „злото“ во музичката индустрија

Џастин Бибер пред стотина луѓе од грпуата за проучување на Библијата во Лос Анџелес, изјави дека конечно се „разбудил“ и дека сега го гледа „злото …

Џастин Бибер: Педофилите го водат „злото“ во музичката индустрија Прочитај повеќе »

(ВИДЕО) Џастин Бибер со огромен џип прегази папарацо

Џастин Бибер во средата по мисата на Беверли Хилс, случајно удри репортер, кој го чекаше напред. Веста доаѓа само неколку дена откако ги шокираше обожавателите …

(ВИДЕО) Џастин Бибер со огромен џип прегази папарацо Прочитај повеќе »

Scroll to Top