бина

(ВИДЕО) После паѓање на бина, Лепа Брена повторно ги насмеа сите

Српската пејачка Лепа Брена во последно време на своите настапи ја прати „лоша среќа“. Во два наврати веќе и се случи да падне на бина, …

(ВИДЕО) После паѓање на бина, Лепа Брена повторно ги насмеа сите Прочитај повеќе »

Лепа Брена научи како да се заштити од падовите на бина

На Лепа Брена и здосади постојано да паѓа на сцената, па фолкерката се одлучи малку да ја промени кореографијата. по што своите фанови ги насмеа …

Лепа Брена научи како да се заштити од падовите на бина Прочитај повеќе »

Scroll to Top