блескаше

Убавата Ајшеѓул блескаше како невеста пред разводот со најпосакуваниот турски актер

Убавата Ајшеѓул од хит серијата „Мојот син“, или позната како Бурчин Терзиоглу, неколку години беше во брак со популарниот Саваш, а потоа се разведоа. Еве …

Убавата Ајшеѓул блескаше како невеста пред разводот со најпосакуваниот турски актер Прочитај повеќе »

(ФОТО) Сања Папиќ го облече невестинскиот фустан – Едноставно блескаше

Српската убавица го кажа судбоносното „да“ со својот избраник Мишо Огњеновиќ во Париз. Сања Папиќ, своевремено беше мис на Србија, се омажи во Париз за …

(ФОТО) Сања Папиќ го облече невестинскиот фустан – Едноставно блескаше Прочитај повеќе »

Scroll to Top