Блканкан

Адријана Лима, Бјелогрлиќ и Јоксимовиќ на трибините во Катар навиваа за Србија

Репрезентацијата на Србија вчера го имаше првиот настап на Светското првенство во фудбал на Катар 2022 година, против Бразил. Фудбалерите добија поддршка од голем број …

Адријана Лима, Бјелогрлиќ и Јоксимовиќ на трибините во Катар навиваа за Србија Прочитај повеќе »

(Фото) Собирам градници од сцена како Били Ајлиш, вели Констракта по пеењето во Хрватска

Констракта за време на настап во Загреб собра куп градници, кои беа фрлени од публиката на сцената. „Собирам градници од сцена како Били Ајлиш“, напиша …

(Фото) Собирам градници од сцена како Били Ајлиш, вели Констракта по пеењето во Хрватска Прочитај повеќе »

Scroll to Top