Бодрум

Ја дезинфицирала куќата, па подготвила пилешко со кое си ги отрула децата

Мајка од Турција по дезинфекција на куќата, подготвила пилешко месо за ручек па си ги отрула децата. Инџи Сандик со двата сина и ќерка, во …

Ја дезинфицирала куќата, па подготвила пилешко со кое си ги отрула децата Прочитај повеќе »

(Фото) Северина во бапски „купаќи“ во Бодрум

Хрватската пејачка Северина во моментов е на одмор во Бодрум во Турција. На своите фанови им се пофали со фотографија од атрактивната дестинација. На фотографијата …

(Фото) Северина во бапски „купаќи“ во Бодрум Прочитај повеќе »

Сите зборуваат за ова бебе и реакцијата на луѓето за време на земјотресот во Бодрум

Силниот потрес од 6,7 степени по Рихтер во Егејското Море беше почувствуван и во Бодрум, каде имаше и мало цунами. На социјалните мрежи веќе денес …

Сите зборуваат за ова бебе и реакцијата на луѓето за време на земјотресот во Бодрум Прочитај повеќе »

Scroll to Top