бродот

На бродот има 26 овци и десет кози, се бараат годините на капетанот

Учениците од петто одделение во едно училиште во кинескиот град Нанонч, во покраината Сечуан, добија да одговорат на невозможна задача. „Ако на бродот се наоѓаат …

На бродот има 26 овци и десет кози, се бараат годините на капетанот Прочитај повеќе »

(ВИДЕО) Сара Џо се опушти, па почна да тверка среде бродот

Младата пејачка се опушти на брод со другарките, па ги почести сите со жешки движења. Од кога се појави на јавната сцена Сара Јовановиќ покажа …

(ВИДЕО) Сара Џо се опушти, па почна да тверка среде бродот Прочитај повеќе »